محل تبلیغات شما
یکی از مهم ترین چیزهاایی که یک معلم برای رفتن سرکلاس لازم داره داشتن طرح درس هست. خوب بعضی از همکاران به خاطر داشتن تجربه کافی این طرح درس را در ذهن خود دارند.بعضی هم قبل از رفتن سر کلاس این طرح درس رو برای خودشون اماده میکنند. یک معلم بدون داشتن طرح درس سر کلاس نمی تواند به درستی درس بدهد و دانش اموزان را گیج می کند.در یک طرح درس خلاصه و چکیده ی مطلبی که معلم در آن روز برای درس مشخص تدریس کند وجود دارد.طرح درس هر معلم با معلم دیگری ممکن است فرق بکند. هر معلمی برای رفتن به سر کلاس و تدریس یک طرح درس دارد. بنابر این طرح درسهای مختلفی وجو د دارد.
به نظر من بهترین طرح درس ، طرح درسی هست که بر اساس فعالیتها معلم و دانش اموز تهیه شده باشه. فکر می کنم این گونه طرح درسها بهترین طرح درسها باشه.
در این پست برای دوستان طرح درسهایی اماده کردم. این طرح درسها از درسهای مختلف و از کتابهای مختالف و همچنین پایه های مختلف هست. در جدول زیر بعضی از طرح درسها رو گذاشتم. یادمان باشد که این طرح درسها فقط نمونه است و ممکن است اشتباهاتی داشته باشد. حتما ما رو از اشتباهاتش با خبر کنید.
برای دانلود طرح درس روی لینک (دانلود کنید) که در جلوی اون طرح درس وجود داره کلیک کنید.
 .بعضی از طرح درسهای پارسال و امسال خودم رو  هم قرار دادم.

نـرم افـزار طلـوع پیـروزی

طرح درس تمام پایه های ابتدایی

بازی های دبستانی شاد

طرح ,درس ,معلم ,درسها ,یک ,بعضی ,طرح درس ,این طرح ,طرح درسها ,سر کلاس ,بعضی از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها